Передзвоніть мені

Інформація
Пошук

Дверцята ревізійні

Дверцята ревізійна чавунна DKR1 H1701
Зовнішній розмір (ШхВ), мм - 175 * 165
Монтажний розмір (ШхВ), мм - 100 * 100
Вага, кг - 2,2

783 грн. ₴

Зовнішній розмір (ШхВ), мм - 175 * 165
Монтажний розмір (ШхВ), мм - 100 * 100
Вага, кг - 2,2
Дверцята ревізійна чавунна DKR2 H1702
Зовнішній розмір (ШхВ), мм - 150 * 150
Монтажний розмір (ШхВ), мм - 110 * 110
Вага, кг - 1,6

783 грн. ₴

Зовнішній розмір (ШхВ), мм - 150 * 150
Монтажний розмір (ШхВ), мм - 110 * 110
Вага, кг - 1,6
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Дверцята ревізійні

Ревізійні (прочищувальні) дверці для печі купити в інтернет-магазині Кедр

Опалювальні печі-буржуйки, печі з варильною поверхнею на дровах і каміни – новий тренд сезону в цьому році серед українців. Пов'язано це з прагненням більшості українців перейти на більш дешеві альтернативні способи опалення своїх будинків, квартир або дач. У зв'язку з цією тенденцією збільшилася і популярність аксесуарів для печей, камінів. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете безліч необхідних аксесуарів для печей або камінів, зокрема, у магазині представлений широкий вибір ревізійних (прочистных) дверцят для камінів чи печей за прийнятними цінами.

Для чого необхідна прочистная дверцята

Прочистная дверцята являє собою спеціальну чавунну заслінку, що встановлюється на печі або каміни, використовують для опалення тверде або ж деревне паливо. Основне призначення ревізійної (прочистной дверцята — це прочищення димаря від залишків продуктів горіння з метою поліпшення тяги димаря перешкода задимлення приміщення.

Слід пам'ятати про те, що слід стежити за процесом горіння у печі або каміні, по закінченню горіння ревізійну (прочистную) дверцята можна закрити. Також ревізійна дверцята перешкоджає попаданню гарячих вугілля з печі або каміна на відкриту поверхню в приміщенні запобігаючи займання та пожежу в опалювальному приміщенні.

Які види ревізійних (прочистных) дверцят існують сьогодні?

Прочищувальні дверцята для печей та камінів бувають різного дизайну, але при цьому слід сказати, що всі вони зроблені з жароміцних і вогнетривких матеріалів. Звичайно в даному як використовується метал. Металеві (чавунні дверцята довговічні і надійні, їх часто прикрашають художнім литвом і деякі з них представляють собою справжні авторські шедеври.

Прочистная дверцята димаря може мати різну конструкцію. Вона може бути розсувних, складається, распахивающейся і піднімається вгору. Яку перевагу? Це залежить від конструктивної особливостей вашої печі або каміна і дизайну інтер'єру будинку.

Де купити ревізійні дверці?

Інтернет-магазин Кедр.юа ось уже протягом кількох років пропонує своїм клієнтами опалювальні печі і каміни, а також багато іншого опалювального обладнання та аксесуарів. Купити прочистную дверцята димарячи сажечистку дуже легко, для цього достатньо зайти до нас на сайт вибрати необхідний аксесуар і зробити замовлення або онлайн через сайт або по телефонами, вказаними на сайті. Крім цього, якщо Ви проживаєте в р. Кривий Ріг або р. Бердянськ Ви можете безпосередньо відвідати наші магазини