Передзвоніть мені

Інформація
Пошук

Аксесуари до грилю

Показано з 1 по 15 із 104 (7 сторінок)
Виберіть підкатегорію

Аксесуари до грилю

Що таке аксесуари для грилів?

Аксесуари для грилів – це окрема глава в приготуванні м'яса і овочів на грилі. Складна наука, складність якої полягає в правильному виборі необхідних речей для гриля: щипці, обробні дошки, тріска, соуси, короби для копчення, недосвідченому людині проблематично буде визначиться з вибором необхідних речей. Адже вибір необхідних аксесуарів для гриля повинен ґрунтуватися на розумінні покупцем для чого той чи інший аксесуар необхідний


Перелік необхідних аксесуарів для грилів

Чохол для гриля– аксесуар для гриля, виконаний зі зносостійкої тканини (типу ПВХ-поліестер). Основне призначення – забезпечення захисту приладу від зовнішнього впливу (атмосферні опади, пил, ультрафіолетове випромінювання) під час його бездіяльності.

Термометр для м'яса – один з найбільш важливих речей у приготуванні м'яса на грилі. Термоментры зазвичай виконані з нержавіючої сталі, вони легко вколюється в продукти і дозволяють контролювати їхню внутрішню температуру. Деякі моделі дозволяють визначати не тільки ступінь прожарювання, але і засікати час приготування.

Дисплей з підсвічуванням дозволяє готувати навіть при поганому освітленні.

Щітка для гриля– потрібно після першого ж використання мангала. Для того, щоб м'ясо не прилипало і було смачними, жарочную грати потрібно чистити при кожному використанні (скребок і щітка дозволять зробити це легко і захистять руки від опіків).

Сковорідка для гриля, ростери для курки, вок для гриля – це, мабуть, найбільш необхідні аксесуари для мангалів. Без них складно уявити засмажену, апетитну курочку, запечені овочі та копчену рибу.

Зазвичай вони виконані з чавуну або нержавіючої сталі з антипригарним або фарфоровим покриттям.

Піддон для гриля – нагадують попередній аксесуар, але відрізняються більшою площею для смаження. Бувають двосторонніми. У роботі з ними потрібно не забувати про рукавичках, оскільки можна обпектися про ручки дека.

Щипці для гриля- Щипці використовуються для того, щоб класти сирі продукти і готові знімати (гарячі!), а також для того, щоб перегортати вугілля. В деяких випадках з їх допомогою можна замінити щітки (для цього досить згорнути шматок фольги і, зафіксувавши щипцями, почистити нею грати).

Спеціальні щипці-качконоси – аксесуари для грилів з нержавіючої сталі – дозволяють виймати гарячі решітки легко і безпечно.

Лопатки - вони застосовуються для зручного і безпечного зняття готових страв з решітки або перевертання та викладання їх у ході процесу. Робоча частина з отворами пропускає пар, силіконові вставки забезпечують надійний захват.

Окремо стоять лопатки для вугілля і попелу, які розроблені спеціально для роботи з розжареним грилем.

Де купити аксесуари для гриля?

Купити аксесуари для гриля Ви можете онлайн у нас на сайті або ж безпосередньо в наших магазинах р. Кривий Ріг р. і Бердянськ.