Передзвоніть мені

Інформація
Пошук

Керамічні димарі Shiedel

SCHIEDEL KERANOVA

0 грн. ₴

SCHIEDEL KERASTAR

0 грн. ₴

SCHIEDEL QUADRO

0 грн. ₴

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Керамічні димарі Shiedel

Керамічні димарі Schiedel (Шидель) купити Україні

Schiedel - відомий європейський виробник керамічних димоходів для камінів, топок, печей, а також вентиляційних систем, зарекомендував себе як надійний, якісний виробник керамічних димоходів і вентиляційних систем в Україні. Про що свідчать позитивні відгуки покупців з України, річним оборотом і виробничі потужності компанії в якій працює понад 1400 співробітників з 25 країн.

Як я вже писав основним продуктом компанії Шидель є керамічні димоходи і вентиляційні системи, про них ми зараз і поговоримо.

Запорука надійності і довговічності будь-якої опалювальної системи є димар, адже саме він відповідає за відведення продуктів горіння з Вашої печі, топки або каміна, погодьтеся якщо виходить з ладу димар припиняє роботу вся опалювальна система, якою б брендового і дорогою вона не була, саме тому кваліфіковані майстри і дилери камінного і пічного обладнання не рекомендують економити на системі відводу продуктів горіння (димоходах).

Переваги керамічних димоходів Schiedel

Шидель – один з виробників керамічних димоходів який надає 30-ти річну гарантію на всі керамічні димоходи Schiedel, погодьтеся не малий строк, що не кожен виробник може похвалитися таким гарантійним строком. Як показує практика димарі Шидель спокійно працюють без проблем близько 100 років, погодьтеся вражаюча цифра звичайний димар з нержавіючої сталі в кращому випадку працює від сили років 10. Крім цього доповню інформацію до розмірковування в процесі горіння утворюються матеріали горіння, такі як сажа, кіптява, як Ви думаєте де осідають дані продукти горіння, правильно частина продуктів іде з димом в атмосферу, а більш щільні і важкі фракції осідають в димоході, забиваючи його і перешкоджаючи у подальшому відведення продуктів горіння. Якщо вам цікаво раз у п'ятирічку знімати свій димохід і виробляти його чистку, то керамічні димоходи Шидель вам не актуальні.

Як купити керамічний димар ШИДЕЛЬ

Купити, замовити керамічний димар Schiedel Ви можете у нас на сайті в розділі «Димарі». Якщо ж Ви не впевнені у виборі, або не знаєте який тип керамічної димоходу Вам необхідний, можете зателефонувати за телефонами, зазначеним на сайті і наші менеджери допоможуть Вам у виборі необхідного і підходящого Вам керамічного димоходу, а при необхідності монтажу і установки димаря порадять кваліфікованих фахівців.

Жителі р. Бердянськ і р. Кривий Ріг можуть відвідати наші магазини і особисто вибрати необхідний і відповідний керамічний димар Schiedel для своєї опалювальної системи.