Передзвоніть мені

Інформація
Пошук

Печі-каміни

Камінна піч Jotul F 371 ADVANCE HT BP
Бренд: - Jotul
Вага: - 260 кг
Потужність: - хв. 3,6, ном. 5,5, макс. 7 кВт

136752 грн. ₴

Бренд: - Jotul
Вага: - 260 кг
Потужність: - хв. 3,6, ном. 5,5, макс. 7 кВт
Готовий до-т з топкою ROMOTOP HEAT 2g 70.50.01
Вага - 150 кг
Регульована потужність - 3,0-8,0 кВт
Діаметр димохідної труби - 150 мм

0 грн. ₴

Вага - 150 кг
Регульована потужність - 3,0-8,0 кВт
Діаметр димохідної труби - 150 мм
Готовий до-т з топкою ROMOTOP HEAT 2g 70.50.01 - 2
Вага - 150 кг
Регульована потужність - 3,0-8,0 кВт
Діаметр димохідної труби - 150 мм

0 грн. ₴

Вага - 150 кг
Регульована потужність - 3,0-8,0 кВт
Діаметр димохідної труби - 150 мм
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Виберіть підкатегорію

Піч-камін - джерело тепла, комфорту і затишку в домі

Кожен з нас мріє створити у своєму будинку, квартирі, дачі особливу атмосферу тепла і затишку. Вибір печі-каміна, завдання скажу Вам відразу не з простих, адже для цього потрібно мати спеціальну технічну освіту, розбиратися в особливостях конструкції і характеристиках і мати грошові кошти на придбання. Якщо у Вас з перерахованими пунктами проблем немає, то Ви можете з легкістю вибрати в нашому інтернет-магазині печі або каміни, які стануть прикрасою Вашого будинку, квартири або дачі. Які довгі роки будуть нести в Ваш дім тепло і затишок, а сучасний дизайн наших печей та камінів стануть невід'ємною частиною інтер'єру Вашого будинку, дачі або квартири.

Піч-камін в будинку або квартирі – за і проти

Купити піч-камін у квартиру, будинок, дачу може зважиться не кожен. Пов'язано це з тим, що більшість квартир проектується забудовниками без необхідних комунікацій (димарів, вентиляції). Але вихід є сучасні печі-каміни, правда не всі моделі можуть працювати автономно, без підключення до димоходів і, хоча потужність таких моделей не сильно велика її цілком вистачає для опалення вітальні або спальні.

Актуальність же печі-каміна для заміського будинку або дачі незаперечна, з сьогоднішніми тарифами на газ, електроенергію все більше українців замислюється про альтернативні і більш дешевих системах опалення для свого будинку або дачі. Піч-камін на дровах ідеальна альтернатива газу, електроенергії, а сучасні технології, які використовують проз-водії печей-камінів: високий ккд, система регулювання подачі повітря, подвійний допалювання, акумулюючі комплекти дозволять Вам істотно знизити витрати на опалення.

По своїй конструкції і технології печі-камін – це щось середнє між каміном і традиційної пічкою. Від каміна до неї дісталася можливість споглядати відкрите полум'я та доступ до топці, а від печі – варильна поверхня на якій можна розігріти і приготувати їжу.

Купивши піч-камін Ви отримуєте обігрів свого будинку, дачі, квартири в опалювальний період і можливість розслабитися і спостерігати відкритий вогонь холодними зимовими вечорами.

Технічні особливості печей-камінів

По своїм технічним характеристикам сучасні печі-каміни в Кривому Розі, Бердянську – це чавунна конструкція, що має засклену камеру згоряння (топку). У топці відбувається процес згоряння твердого палива: дров, пелет з виділенням тепла яке передається з печі-каміна, на чавунний корпус, який в свою чергу передає його в навколишній простір.

Також біля печей-камінів існують додаткові технології, які істотно підвищують ККД, наприклад:

Система регулювання і подачі повітря - спеціальний механізм за допомогою якого можна регулювати подачу повітря в камеру згоряння і контролювати інтенсивність горіння, завдяки якому кожен зможе вибрати оптимальний для нього режим опалення приміщення.

Повітряна завіса- механізм основним завданням якого є захист камінного скла від перегріву створюючи між джерелом горіння і склом прошарок повітря. Таким чином скло не нагрівається і є безпечним для оточуючих дітей, тварин.

Ограничетель для дров – виконує захисну функцію, перешкоджаючи зіткненню дров зі склом.

Система подвійного допалювання та дефлектор – технологія, що забезпечує згоряння дрібних частинок в диму у верхній частині полум'я. Завдяки цій технології підвищується ККД і зменшуються витрати на паливо. А також перешкоджає формуванню залишків продуктів горіння (сажі) в димоході.

Зольника- спеціальній ємності для збору золи та попелу.

Знімною решітки- технічна конструкція забезпечує легкість і зручність в очищенні решітки від попелу, золи та інших залишків продуктів горіння.

Пряме підключення до димоходу - технологія, що забезпечує пряме підключення до димоходу.

В інтернет-магазині Кедр Ви завжди зможете вибрати і замовити камінну топку за вигідною ціною з гарантією від виробника.