Передзвоніть мені

Інформація
Пошук

Монтаж, Будівництво лазень, саун, камінних печей, камінів


За більш ніж 10-ти річний період нашої роботи на території м.Кривий Ріг та м. Бердянськ наша компанія побудувала більше 300 саун і лазень, що дає нам можливість пропонувати нашим клієнтам різноманітні умови співпраці з будівництва саун і лазень під ключ. Ми з любов'ю ставимося до своєї справи, в поєднанні з дисципліною і якістю це дозволяє нам досягати високої якості робіт і обслуговування. Працюючи з нами, Ви отримаєте роботу досвідчених інженерів, будівельних бригад, дизайнерів, що робить будівництво вашої сауни або лазні злагодженим і швидким процесом. У співпраці з нами ви можете реалізувати свої мрії і бажання в реальність. Ми побудуємо для Вас затишну, екологічно чисту, надійну сауну, сучасну класичну лазню в короткі терміни і з мінімальним вашою участю в будівельному процесі, що охоронить Вас від зайвих турбот.

Будемо раді будувати для Вас!
 


Комплекс робіт з будівництва сауни включає в себе наступні етапи:1. створення до 3 різних планувально-дизайнерських рішень сауни з урахуванням загального стилю інтер'єру, особистих побажань і естетичних відчуттів;
2. консультація з вибору обладнання та будівельних матеріалів;
3. складання та оптимізація кошторису;
4. будівництво сауни: повний комплекс будівельних та оздоблювальних робіт;
5. підбір аксесуарів і додаткового обладнання;
6. навчання правильної експлуатації сауни;


Компанія «Kedr.ua " здійснюється будівництво саун і лазень в м.Бердянськ, м. Кривий Ріг з використанням високоякісних матеріалів і сучасного професійного обладнання. Будівництво сауни можна здійснити як за готовими проектами, виконаними у вишуканому оригінальному стилі, так і за розробленими ексклюзивним дизайн-проектом, створеним за індивідуальним замовленням.

У нашій компанії працює команда професіоналів з багаторічним досвідом зведення об'єктів різної складності. Виготовлення саун здійснюється на найвищому рівні з використанням високотехнологічного обладнання. Будівництво саун здійснюється строго за діючими правилами безпеки, згідно з усіма технічними вимогами і нормами.
 

Етапи будівництва сауни або лазні:

  • * монтаж каркаса з бруса;
  • * прокладка вентиляційної системи сауни або лазні;
  • * монтаж ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ;
  • · теплоізоляційні роботи;
  • · установка дверей;
  • * монтаж пароізоляційного шару;
  • * чистова обшивка і облаштування лавок;
  • * електричні освітлення;
  • * випробування обладнання готової сауни або лазні
 

Установка камінів, топок, печей, димоходів


Інтернет-магазин опалювального обладнання Kedr.ua, офіційний представник Jotul, SCAN, Hoxter, Rocal, Austroflamm в Україні. Ми продаємо і встановлюємо Каміни, печі, портали для камінів, димоходи, барбекю. До нас звертаються, щоб отримати грамотну консультацію з підбору каміна, печі і встановити камін під ключ. Співробітники компанії досвідчені менеджери, технологи і монтажники:Ми допоможемо підібрати, встановити, налаштувати камін або піч для опалення Вашого будинку, дачі, офісу;

Запропонуємо якісні камінні топки або камінні печі з гарантією від заводу виробника;

перед установкою каміна ми погоджуємо з вами кошторис на матеріали для монтажу, тому у нас не буває додаткових витрат;

Прості кроки до тепла і затишку в домі


Підбираємо камін. З урахуванням ряду факторів, таких як матеріал топки, площа будинку, скільки поверхів і т. д.

Виїжджаємо на об'єкт. Для огляду місця монтажу та складання кошторису, наш технік виїжджає на об'єкт і робить виміри приміщення.

Кошторис. Складаємо кошторис на монтажні роботи і погоджуємо його з клієнтом.

Встановлюємо камін. Проводимо розпал каміна, інструктаж по правильній експлуатації каміна.

Ми імпортуємо не тільки печі і камінні топки, але і всі необхідні комплектуючі для монтажу, тому вам не потрібно буде думати про те, де купити додаткові матеріали для установки каміна.
 


Щоб отримати консультацію, телефонуйте: +38 (068) 929-84-89